دلیل فعالیت کمم اینجا جز فعالیت عمرسوزانه وحشتناک در اینستاگرام نبود :) در پیک جوانی و فرصت کم موجود و با تمام آموخته ها!! به طور متوسط ۴ ساعت تو اینستا گرام به معنای واقعی کلمه پلاس بودن!

از اینکه من درگیرِ هیچ و پوچم قبلا نوشتم، اینجا تنها جاییه که میتونم بطور شفاف بهش اقرار کنم. من همیشه درگیر بودم. درگیر مردم، قیافه و اندام و شغل و تحصیلات و ژست عکس ها و کپشن ها و استوری ها و اینکه جلب توجه میکنن یا نه! اینکه خودشونن یا نه! اینکه کیا فالوشون میکنن کیا لایکشون میکنن کیا بهشون ریسپانس میدن کیا . کیا . کیا :) فور گاد سیک‌س بسه دیگه

دوران کنکور بیوگرافی بچه هایی که مثلا (کاملا پوچ) تو دانشگاه مورد علاقه‌م درس میخوندن رو حفظ بودم. 

اما اینور قضیه واسه خودم هیچی نبودم، از زبان "نالیدم" ولی واسش کاری که کار باشه نکردم، از برنامه نویسی نالیدم ولی حتا واسه زدن یه کد تلاش نکردم، حتا یه تمرین تی ا رو سعی نکردم حل کنم. چه کردم؟ :) تماما درگیر اینکه یکی مثل ن قابل اعتماد هست یا نه! شوآف هست یا نه :) اینکه یه روز یکی ازم خوشش بیاد عامل مخرب میتونه باشه یا نه :)))) باهاش قطع ارتباط کنم یا نه :*) آخه آدم حسابی اگه قراره گیر همچین آدم پوچی بیفتی دیگه اینهمه نگرانی و انرژی سوزی نمیخواد که :) فقط بذار رخ بده .

تمام عمر درگیر ریخت و تیپ و زوایای مختلف صورت و بینی و چشم و پلک و پوستم بودم :) و نتیجه همه اینا بی مهری به خودم بوده و ایجاد و تقویت همچین شخصیت متزلی .‌ انقدر پوچ که میترسه از حضور و وجود آدم ها !

چه کردم که منتظر اتفاق خوبی بودم؟:) تلاش برای بهبود هر بعدی از خودم؟ احترام به خودم؟ با جواب هر بی لیاقتی رو ندادن؟ یا اجازه توهین و رسوخش به تک تک سلول های روح و قلبم؟

همه واسم تو اولویت بودن الا خودم :) و چه انتظاری داشتم؟

تمام این سالها تنها کاری که لازم بود انجام بدی، خودت بودن و توجه به خودت بود :) همین و تنها کاری که انجام ندادی، همین

و الان تو این سن هیچ چیز مطمئنی تو زندگیم نیست. نه آینده شغلی مشخص، نه آینده عاطفی معلوم نه تسلط به یک زبان یا یک‌ مهارت یا یک ساز :) هیچی . نه مطالعه نه وضوح تو هیچی؟ وات د فاک دقیقا :) چه انتظاری داری که بعد از هر مرحله دچار دپرسی میشی؟

یک روز فقط یک روز از این سنگر تظاهر به درس خوندن بیا بیرون کاری که این ۸ سال اخیر کردی! ببین داری چیکار میکنی واقعا؟ چی "وجود" داره تو زندگیت؟ و به کجا داری میری؟

پ.ن: پست بعد چیزایی که این مدت درگیرشون بودم رو ثبت میکنم.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها