اینستا محسوسش کرد، به پوچی گذشتن رو میگم

تحلیل و بررسی تک تک آدمایی که بهم ریکوئست دادن، نکته جالب اول همینجا بود فهمیدم که به واقع هیچکس از آدمایی که ادعا میکردم دائما نگاهم میکنن :)) از هم استانی ها، حتی هم دانشکده ای ها! هیچکس درگیر من نبود. جای جالب دیگه‌ش آدمایی بود که بهشون ریکوئست میدادم و قبول نمیکردن (۹۹ درصد هم‌جنس خودم :)) که پیجشون پی وی هم‌ نبود)

س از همون اول اومد دایرکت و انتظار اینهمه پوچی از آدمی با اون بیو رو نداشتم و خب طبیعتا (طبیعت من) جوابش رو دادم تا رسید به آیدی تلگرام واسه فرستادن انبوهی آهنگ و نهایتا مکالمات اوق برانگیز اخیرش! چرا ؟ چرا جایی که باید بی محلی کنم میخندم تا جایی که همچین مکالمه ای پیش میاد؟ مقصر کیه جز خودم که حد و حدود آدما رو بهشون یادآوری نمیکنم؟ این موجودات کی هستن؟ نقششون تو زندگی من چیه؟ و بود و نبودشون تو یه پیچ، نه در ده سال آینده حتا همین لحظه چه اهمیتی داره؟؟ اصلا هدف تو از بودن تو جایی مثل اینستا چیه؟

نذار آدما به حریمت کنن.

روزها درگیر ب بودی و هیچی به هیچی، ریسپانسی ندیدی و اصلا معلوم نیست تو رو دیده یا نه :) درگیرش شدی، پذیرفتیش و ترسیدی! کامان .

رفتم تو پیج شهر و به ادمین گفتم موفق ها رو معرفی کنه :) صد نوع بهونه اورد و تهش گفت اگه باهاشون در ارتباطی بگو! گو تو هل بابا

رفتم پی وی چند نفر و مثلا ناشناس حرف زدم! از جمله م که تو این دانشگاه بوده، انتظار من درگیر شدنش بود :))) حداقل یبار پیگیری! اما هیچی به هیچی. اون پیج رو دیلیت کردم. تو فالویینگ هاش چیزی که به چشم میخورد یه عده خانم خوشگل به معنای واقعی کلمه بود، دلیلی نداشتم برای معرفی بیشتر خودم :) پس همچنان ناتینگ .

پوینت قضیه چیه؟ تو میخوای با این آدما آشنا شی یا نه؟ اگه آره که باید یکم صبر کنی و اقدام درستی انجام بدی، اگه عاشقشون شدی که جدا متاسفم :) چی میدونی ازشون که این حجم از مغزت رو بهشون اختصاص میدی؟؟

نهایت تلاشم واسه زبان این بود که یه متن فوق منفی آماده کردم که بگم من زبانم گهه و از من انتظار نداشته باشه :)

همین، هیچ کار مفیدی نکردم. نه درسی نه تلاشی و نه کسب مهارتی همچنان ! مخم مرطوب شده .

امروز شنبه بود، نمیدونم درستش اینه که شبا چند دقیقه چیزی رو چک کنم که بخاطرش رفتم اینستا، یا یه هفته تنبیه کنم خودمو!! و کلا بیخیالش شم

ولی اگه ذره ای شرف و وجدان تو وجودت باشه به خودت میای و تلاش جدی و هدفمند رو شروع میکنی، برنامه میریزی واسه چیزهایی که باید. به خودت بیا قبل از اینکه خیلی خیلی دیر شه.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها